Współpraca

Brunkeberg tunnel

Etyczne, mądre podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc, świadomość kontekstów i kultur – to moje najmocniejsze strony.

Uwielbiam odnajdywać niecodzienne i tajemnicze miejsca. Czytać i dowiadywać się nowych rzeczy. Niemal od dziecka uwielbiam pisać i tworzyć kreatywnie. Ci, którzy znają mnie najlepiej wiedzą, że nie wierzę w rzeczy niemożliwe. Na co dzień zajmuję się UX-em, projektowaniem usług, power writingiem i ekonomią behawioralną. 

Ciekawostka
Od 2007 do 2015 roku byłam związana z Festiwalem Fantastyki Pyrkon w Poznaniu, który koordynowałam zarówno jako szefowa programu, a później mediów i marketingu. Dzięki pracy mojej i mojego zespołu, był to pierwszy festiwal popkultury, który przebił barierę 30 tysięcy uczestników. Dzisiaj te liczby stale się mnożą, dzięki wieloletniej i rzetelnej pracy u podstaw, ale także za zasługą jej nowych organizatorów.

12 lat spędzonych w branży IT, e-Commerce, technologii i motoryzacji upewniły mnie w przekonaniu, że zagadnienia technologiczne nie są dla mnie wyzwaniem. Opowiadam historie, potrafię składać filmy, nagrywać filmy i robić inspirujące zdjęcia.

Co mogę dla Ciebie i Twojej marki zrobić?

Wpis na blogu, Instagramie, Fejsbuku Twoja marka może zaistnieć w moim poradniku z podróży, miejscu polecanym do zjedzenia, mogę zrecenzować Twój produkt albo usługę.

Zdjęcia i filmy. Nagrywam coraz śmielej filmy, robię fajne i wciągające zdjęcia. Od niedawna także z lotu ptaka!

Twój szalony pomysł. Masz jakiś niekonwencjonalny pomysł? Chcesz, żebym była silną stroną Twojej kampanii promocyjnej? A może chcesz wykorzystać moje pokłady kreatywności i usłyszeć, jaki ja mam na Ciebie pomysł? Napisz!

Testy i porady. Podróż, zwłaszcza do nieoczywistego miejsca to okazja, aby przetestować sprzęt foto, albo zimowy w ciekawych warunkach!

Prelekcje i warsztaty Dawno, dawno temu w odległej galaktyce nauczyłam się grać w gry RPG i prowadzić larpy. To spowodowało, że opowiadanie historii stało się jednym z moich atutów.

Współpracowałam już z:

Przykłady realizacji

Prelekcje: Dobrze się mnie słucha. Tutaj można zobaczyć listę moich wystąpień i kilka zdjęć poglądowych:
 • Caravans Salon: Odpowiedzialne podróżowanie
 • Caravans Salon: Państwa, których nie ma na mapach
 • PR ELSA, Seminarium praw człowieka w Afryce: Dwa bieguny Afryki
 • Festiwal What’s Up: RPA – Śladami Tęczy
 • Festiwal What’s Up: Państwa, których nie ma na mapach
 • Festiwal What’s Up: Odpowiedzialne podróżowanie
 • Poznańscy Podróżnicy dla Julki: RPA – Śladami Tęczy
 • Wędrówki Pub: RPA – Śladami Tęczy
 • Targi Czasu Wolnego i Turystyki: Podróżuj Świadomie!
 • Targi Turystyki: Podróżuj Świadomie!
 • Media Design: Jak projektować zrównoważone i etyczne usługi turystyczne
 • Prelekcje dla seniorów w ramach współpracy ze szkołą językową Kontakt: Turcja, Stambuł miasto na wzgórzach
received_685553982252606-min
Targi Czasu Wolnego i Turystyki Wrocław, Świadome Podróżowanie
IMG_20200229_201815-min
Wędrówki Pub – prelekcja o RPA
Podziękowania dla prelegentki

Organizator PR ELSA “Prawa Człowieka w Afryce”:

Szanowna Pani Hanno,
wystąpienie wypadło wspaniale, obecni na nim wyrazili bardzo pozytywne opinie, bardzo też podobała nam się forma połączenia dwóch tematów z dwóch tak odległych od siebie części Afryki. Dziękujemy także, że skupiła się Pani na temacie, który był głównym powodem tego spotkania, czyli na prawach człowieka i pokazała nam ich prawdziwą sytuację, o której część z nas nie miała pojęcia (m.in. Sahara Zachodnia). W związku z tym bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić Panią na podsumowanie całorocznego cyklu spotkań “Prawa Człowieka na różnych kontynentach”.

Inne realizacje:

Pro publico bono – prelekcje

Napisz do mnie, jeśli chcesz, żebym wystąpiła w Twojej szkole, bibliotece, ośrodku kultury – jestem zainteresowana tym, żeby szerzyć wiedzę o ważnych tematach. Dla organizacji pożytku publicznego, szkół, stowarzyszeń pełnych ciekawych ludzi i innych organizacji, moje prelekcje na poniższe tematy są darmowe (choć chętnie przyjmę zwrot za dojazd i jakieś zakwaterowanie):
 • Podróżuj odpowiedzialnie – czyli jak?
 • Państwa, których nie ma na mapach

Garść statystyk

Instagram

Na Instagramie śledzi mnie ponad 5600 osób. To nie są zwykli ludzie. To tacy, którzy REALNIE interesują się światem, zmianami, świadomym podróżowaniem. Nie znajdziesz wśród nich ludzi niewrażliwych na kwestie społeczne. NIE WSPIERAM NIEETYCZNYCH MAREK.

Ten blog

Statystyki Google Analytics styczeń 2021

Prowadzę także kanał na YouTube

Ale dopiero co go założyłam 🙂

Dlaczego warto nawiązać ze mną współpracę?

Jestem świetną organizatorką i lubię optymalizację

Podróżuję na własną rękę od lat, znam wiele tricków i potrafię przygotować estymację kosztową. Co więcej sprawia mi to frajdę! Jestem też świetnym słuchaczem, więc zadbam o Twoje potrzeby. Poza tym podobno wszystko potrafię załatwić.

Mam 12-letnie doświadczenie marketingowe i PR-owe

Od 12 lat pracuję na styku marketingu i PR-u. Organizowałam największy festiwal popkultury w Polsce, a jednocześnie od lat zajmuję się tworzeniem strategii wizerunkowych dla firm, z którymi współpracuję. Miałam styczność z testowaniem sprzętu (komputerów, urządzeń mobilnych, aparatów), jak również z występowaniem przed kamerą.

Tworzę wciągające i angażujące treści oraz potrafię opowiadać historie

Uwielbiam opowiadać historie i dzielić się ciekawostkami ze świata. Znajomi mawiają, że jestem skarbnicą wiedzy niebanalnej. Wszystko to łączę z podróżami, a moje opowieści mają moc.

Jestem skrupulatna i szczegółowa

Każdy projekt w moich rękach jest zaopiekowany od A do Z. Nie pozostawiam niczego przypadkowi. W dodatku wierzę w moc cyfr i transparentność, dlatego współpraca ze mną powinna być bezproblemowa.

Napisz do mnie!

hania (at) naatlantyde.pl

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania!

Znajdź mnie na Facebooku

Instagram